Zásnubní prsteny

Zásnubní prsteny z dílny zlatnictví Balcar Diamonds 

Zásnubní ceremoniály doprovází historický vývoj společnosti již od dob antiky. V dřívějších dobách nesly hluboký význam, v posledních desetiletích však jejich společenská role upadala do zapomnění. Ale trendy posledních let navracejí zásnuby zpátky, právě díky jejich romantickému nádechu. Akt, kdy si partneři slíbí, že se spolu sezdají, že k sobě patří, korunuje předání nádherného zásnubního prstenu.

Pro takovou příležitost se patří vybrat jen to nejlepší. Zásnubní prsten se bude na ruce snoubenky blýskat po zbytek společného života, a proto by měl dobře sedět, být z kvalitních materiálů a pyšnit se neotřelým designem. Zlatnictví Balcar Diamonds nabízí široký výběr luxusních briliantových šperků v bílém, žlutém, růžovém zlatě. Zásnubní klasikou je prsten s dominantním diamantem. Diamant je symbolem věčné lásky, protože je sám o sobě téměř nezničitelný, za což vděčí své neuvěřitelné tvrdosti. Muž tedy zásnubním prstenem s diamantem vyjadřuje svoji touhu být s danou ženou navěky.

Všechny šperky ze zlatnictví Balcar Diamonds jsou vyráběny ručně a vyznačují se vysoce elegantním designem a kvalitou. Kameny, které zdobí zhotovené šperky, jsou dodávány s certifikáty původu,kvality a čistoty. 

Cena zvoleného šperku se odvozuje od vybraného tvaru, materiálu, velikosti a následné váhy kovu prstenu. Zakázková výroba zásnubních prstenů je možná do tří dnů,standardem je ve zlatnictví Balcar Diamonds dodací doba týden.

Kamennou prodejnu Zlatnictví Balcar Diamonds můžete navštívit v Brně na ulici Úvoz 72. Kolekce šperků si také můžete prohlédnout prostřednictvím internetového katalogu na stránkách www.balcardiamonds.cz nebo zlatnictvi-lbalcar.cz