Snubní prsteny

Snubní prsteny vyrobené ve zlatnictví Balcar Diamonds mají doživotní servis. Tím je myšleno jejich pravidelné leštění,matování,popřípadě zvětšování a zmenšování.

Ceny snubních prstenů vyráběnych na zakázku jsou individuální :

U všech modelů snubních prstenů, které si zákazník může vybrat podle vzorů přímo u nás na prodejně,dále na vzorových předlohách na našich internetových stránkách nebo dle vlastní předlohy a návrhu si zákazník určuje jaká šířka prstenu a tloušťka mu na ruce vyhovuje.

Tloušťka snubních prstenů u nás vyrobených se pohybuje okolo 1,4 mm až 2,5 mm. Tato tloušťka závysí na druhu prstenů a jeho vnějšímu tvaru. Šířka snubních prstenů z dílen Balcar Diamonds se pohybuje v rozpětí 3 mm až po 9 mm ale umíme vyrobit i širší prsteny.

Dále se rozhodujete při výběru barevného provedení. Zvolte bílé zlato, žluté, červené nebo kombinace zlata. . .

Po vybrání šířky, tloušťky a barevného provedení si zákazník určuje umístění a počet kamenů na prstenech. Na výběr máte ze škály různých velikostí diamantů i zirkonů. Diamanty i zirkony máme skladem. Ke každému diamantu je vystaven certifikát.

Při vyzvedávání snubních prstenů můžeme zákazníkům ukázat různé druhy povrchové úpravy (druhy matování). Pokud se zákazník rozhodne pro původní lesklý vzhled, snubní prsteny opět vyleštíme.