Breitling

Podmínky pro objednání hodinek BREITLING :


1. objednání a stanovení datumu dodání hodinek BREITLING
2. platba 70% z ceny hodinek BREITLING předem
3. výzva zákazníka k vyzvednutí hodinek BREITLING na prodejně.
4. po domluvě lze hodinky BREITLING dovézt na určené místo (ČR,SR)
5. záruční i pozáruční servis hodinek BREITLING 

 

Značku Breitling založil Léon Breitling v roce 1884. Hlavním zaměřením byly chronografické hodinky. Po smrti Léona v roce 1914, jeho 2 synové, Haston a Willy pokračovali v tom, co jejich otec začal.

Vášnivá láska k létání dvou dědiců byla vyjádřena v hodinkách pro profesionály a v nástrojech k létání. Vyvinuli několika kalkulačních metod, které používali piloti.

Při vyvíjení vždy věnujou pozornost poznámkám a návrhům pilotů, díky tomu byl vytvořen model Chronomat, který byl vhodný i pro provádení měření rychlosti.

Ve světě létání měl významnou hodnotu ten model, který byl zveřejněn ve dvacátém století, debutace Navitimeru, které obsahoval jeden speciální časovač, to už bylo možný resetovat tlačítkem. Tento patent vynalezl Gaston Breitling v roce 1923, a pak vylepšená verze, v roce 1934 zvětšnila jméno Willyho Breitlinga.

Navitimer obsahuje všechny funkce, se kterým lze vypočítat čas letu, jak dlouhu vydrží palivo, optimální čas stoupání po odletu a to vše během letu. Tyhle všechny jsou důležité funkce pro pilota. kromě toho struktura má vysokou odolnost, už i první model byl schopen snést vysoké kolísání teploty, a také zvýšený tlak.

Testování přesnosti

Breitling proti tomu, že své hodinky vyrábí ve velkém množství, každou automatickou konstrukci, a velkou část křemenných kalibrů ověří se švýcarským zkušebním ústavem (COSC), což provádí certifikaci švýcarských chronometrů.

Zátěžový test

Vzhledem k tomu, že značka Breitling vyrábí speciálně pro piloty a sportovce, hodinky musí splnit mnohem vyšší požadavky, se kterým jsou modely otestovány v extrémních podmínkách.

Hodinky simulovaně upustí z jedno metrové výšky, poté jedním padajícím kladivelm(simulátor) odrazí s podložky. Tlačítka jsou otestována pod vodou tisíckrát. Lunetu od modelu Navitimer otočí pomocný stroj dvacetitisíckrát. Tyto zkoušky jsou nezbytné proto, aby modely používané v extrémních podmínkách fungovaly dokonale.

Oficiální stránky: www.breitling.com.

Nezávazná poptávka