Pásky Hirsch

Řemínky Hirsch jsou vysoce kvalitní ručně vyráběné hodinkové řemínky rakouské společnosti Hirsch. Proces ruční výroby se sestává až s 60 kroků a všechny vyrobené řemínky jsou potu-vzdorné a také voděodolné jenž v modelové řadě Active, která obsahuje sportovní řemínky, dokonce nesou označení voděodolnosti WR100M.

Mezi další význačnosti řemínků Hirsch patří řemínky pro alergiky (No Allergy), jenž jsou pečlivě vyrobeny a obsahují speciální druh podšívky, které jsou vhodné i pro velmi citlivou pokožku, kterou pak doplňuje spona vyrobená z ušlechtilé oceli zbavené niklu. Řemínky Hirsch se vyznačují vysokou kvalitou zpracování kůže, spony jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli v matné i lesklé variantě. Klasické, elegantní, moderní a módní jsou pojmy, které jdou společně se všemi výrobky značky Hirsch.
Pro každého kdo si pořídí nějaké unikátní hodinky při zvláštní příležitosti je také velmi důležité jaký řemínek tyto hodinky budou mít. Řemínky HIRSCH jsou mistrovská díla, z nichž každý je ručně vyráběn řemeslníkem, v procesu, který zahrnuje více než 60 samostatných etap, který s každého kusu tvoří unikát a dává mu vlastní eleganci a krásu.

Řemínky HIRSCH své řemeslné umění rozvíjejí již od roku 1765 a postupně zkodonalují jednotlivé kroky vývojových činností spolu s nejlepšími švýcarskými hodináři, kteří vytvářejí a zavádějí standarty výroby a kvality, které jsou dnes měřítkem pro celé odvětví. Značka HIRSCH se neustále snaží zlepšit kvalitu a také jednotlivé výrobní fáze, zaměřuje se na rozvoj nových technologií, postupů a materiálů, s cílem uspokojit požadavky svých zákazníků a všech, kteří milují kvalitní hodinky.
Elegance a trvanlivost řemínku ve velké míře závisí na kvalitě použitých materiálů. Základními nároky, které na řemínky HIRSCH klade je maximální pečlivost při výběru materiálů, a to jak pro horní kůže tak i kůži podšívky, s cílem poskytnout měkkost a pohodlí při nošení. Stejně tak spony jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli a pro použití alergiky je použita varianta která je zbavená niklu.

Oficiální stránky: www.hirschstraps.com.

Nezávazná poptávka