Meoris

Vážení příznivci hodinek Meoris,
vždy se mi líbilo nosit hezké hodinky a musím děkovat osudu, že mi umožnil s nimi pracovat a tím poznávat, jak zajímavý je jejich svět, jak důležité je přemýšlet nad každým jejich detailem, tvarem, barvou, materiálem, jak potřebné je porozumět představám a potřebám jejich budoucích majitelů.
A tak jsem se rozhodl, že vybuduji firmu a budu majitelem své vlastní značky, budu vymýšlet a tvořit takové modely, které budou něčím zajímavé, variabilní a neobyčejné, modely, za kterými budu stát já, že budu spolupracovat s takovými lidmi, kteří svému oboru rozumí, mají k hodinkám blízko, kteří jsou poctiví a mají pokrokové a pozitivní myšlení.
Proto v roce 1995 vznikla značka hodinek MEORIS Exclusive, která byla následně oficiálně zaregistrovaná patentovým úřadem.
Ve svých návrzích čerpám z odborných znalostí, které jsem nabyl při studiu Umělecké školy pod vedením proslulé ak. malířky Elišky Servátkové, ze studia Technické školy strojírenské technologie a jemné mechaniky a z mnoha dalších odborných zdrojů a vytvářím design vlastní kolekce náramkových hodinek s ohledem na moderní trendy v hodinářském odvětví.

Oficiální stránky: www.meoris.com.

Nezávazná poptávka